Blogas

Paskolos iš žmonių

Būdas, kuris leis gudriai sužaisti kuomet reikia pasiskolinti pinigų čia ir dabar ir už tai sumokėti kuo mažesnius procentus. Paskolos iš žmonių - tokią paslaugą dažnai taiko kredito bendrovės naujiems klientams tam kad juos prisivilioti pas save.

Skaityti daugiau
Polimeriniai automobilių kilimėliai

Teko padirbėti su nauja automobilių inovacija. Tai polimeriniai automobilių kilimėliai. Taip taip ir mes neseniai sužinojome kas tai ir kuom jie geresni už tradicinius tekstilinius auto kilimėlius.

Skaityti daugiau
GoPro Hero kamerų nuoma

Mėgstate ekstremaliai leisti laisvalaikį ir norėtumėte visa tai įamžinti? Geriausia pasaulyje veiksmo kamerą GoPro Hero būtent tai ko Jums reikia. Goprokameros.lt siūlo geriausių gopro kamerų nuoma Kaune.

Skaityti daugiau
Trotec drėgmės surinkėjų nuoma Kaune

Kiekvienas kuris stato ar renovuoja savo būstą susidūrė su pertekline drėgme išbetonavus grindis ar nutinkavus sienas. Norint paspartinti patalpų džiovinimą Jums pasitarnaus drėgmės surinkėjai.

Skaityti daugiau
plaunamo karcher siurblio nuoma kaune

Turbut kiekvienam namuose tenka susidurti su problema apipiltu čiužiniu, kilimu, lova? O gal laikui bėgant tiesiog natūraliai susitepė. Sukūrėme projektą kurio dėka galite išsinuomoti profesionalų karcher plaunantį siurblį.

Skaityti daugiau

Puslapiai