Renginių vedėjas Audrius Cinkutis

Renginių vedėjas Audrius Cinkutis

"Mes pirkome katę maiše, o tu pateisinai lūkesčius tūkstantį kartų", - tokius klientų žodžius išgirdęs renginių vedėjas ir organizatorius Audrius Cinkutis dar ir dar kartą įsitikina, kad yra savo "lėkštėje". Jau keturiolika metų jis yra scenoje: renginių vedimas, veda ir organizuoja vestuves, gimtadienius, krikštynas, įmonių vakarėlius, miesto šventes, moksleivių išleistuves, būna pačiu išradingiausiu Kalėdų Seneliu, didžėjumi, dalyvauja įvairiuose TV projektuose.
Pirmuosius rimtus žingsnius scenoje Audriaus pradėjo žengti prieš keturiolika metų. LNK rengtame Lietuvos anekdotų čempionate "Mes - čempionai" anuomet dar septyniolikmetis jaunuolis pelnė II-ąją vietą.
Audriui teko scenoje susigrumti ir su anekdotų sakytojais grandais - R. Bingeliu, R. Šilansku, juos įveikti ir sulaukti geriausio anekdotų pasakotojų titulo.
Renginių vedėjas geba išsisukti iš bet kokios netikėtos situacijos, yra šmaikštus ir sąmojingas. Profesionalaus aktoriaus Audriaus humoro jausmas - subtilus, nežeidžiantis, tad ieškantys tikro humoro, profesionalumo ir geros nuotaikos vesti renginiams renkasi būtent AUDRIŲ CINKUTĮ.